Nejbližší akce05. 04. 2025 (závod JBP)Hodinovka na dráze - Písek 20. 04. 2025 (závod JBP) Běh kolem Hluboké - MJK 18. 07. 2025 (není v JBP) Běh o Neplachovský hrneček 16. 08. 2025 (není v JBP) Reuter Run Boršov nad Vltavou |
Nejlepší muži395 b. Nakládal Jakub392 b. Ardamica David 383 b. Toman Robert |
Nejlepší ženy408 b. Tučková Jana383 b. Černá Lenka 382 b. Vogelová Alena |
Nejlepší týmy1843 b. J.A.N. Team1254 b. Valmi 1109 b. Sešli se náhodou |
Nejpilnější závodník2 záv. Ráftl Karel2 záv. Meisl Petra 2 záv. Roučka Alois |
Jako každý rok se i letos uskuteční výroční setkání klubu. Po osmi setkáních v řadě, které jsem uspořádal( M.Šimek), jsem loni oznámil, že nastal čas na změnu. Než výbor klubu rozhodne, jak to setkáním bude a koho tím pověří, tak nabízím možnost, aby se nějaký organizátor – maratonec sám přihlásil a předložil nabídku či nápad na uspořádání. Setkání maratónců má jednoduché pravidla, jsou zváni všichni ti, kdo v roce 2015 uběhnou maratón a jsou Jihočeši nebo běhají za jihočeský klub. Setkání by se mělo uskutečnit v listopadu nebo v prosinci. Koho nabídka zaujala, tak se přihlaste do pátku 18.9. u mě. Nabídka by měla být tak lákavá, aby přišlo, přijelo nebo přiběhlo co nejvíce členů klubu a nezůstali doma, což členy výboru i mě vždycky mrzí, protože se může stát, že vás za rok nikdo nepozve.
Maratonci rád na setkání zajedu do Písku, Tábora, Prachatic nebo zas do Č. Budějovic a okolí .... a pomohu finančně s organizačním zajištěním :-)
Martin Gazdaa - manažer JBP.